تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 77متری خشک

فروش واحد 77متری خشک

3 ساعت پیش در همدان

متراژ
77
ساخت
1405
قیمت کل
‏5,740,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,545,000 تومان
طبقه
1
فروش واحد 77متری
واقع در شهرک مدنی فاز دو
کوچه بهارستان 6
طبقه اول
پارکینگ
انباری
دو خواب
مبلغ 250میلیون همزمان با انتقال سند که از ثمن معامله کسر میشه
جهت هماهنگی و بازدید به املاک 4030 مراجعه فرمائید
فایل مشابه موجود میباشد