تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 82 متری راه جدا ابتدای جاده لاهیجان

فروش واحد 82 متری راه جدا ابتدای جاده لاهیجان

1 روز پیش در لنگرود

متراژ
82
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,560,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
2
فروش آپارتمان 82 متری مستقل طبقه دوم
ساختمان کلا 2 طبقه مجزا (راه جدا) هست (فاقد سوییت)
دو خواب
بازسازی اساسی کامل برای سکونت شخصی (حتی لوله های فاضلاب تعویض شده)
کوچه سهیل
دو کله
فاصله تا خیابان اصلی 50 متر ، بسیار نزدیک به مراکز خرید و مرکز شهر (دسترسی عالی)
خوش نقشه پذیرایی بزرگ نورگیر عالی ، فاقد رده گیر و رطوبت
کابینت فول ، گاز صفحه ای
سقف کناف ، نور مخفی
لوله کشی پکیج انجام شده
80 متر حیاط شخصی با درختان میوه ، دارای 2 درب ماشین رو ، امکان پارک 4 ماشین
منبع آب
سند تک برگ
بدون یک ریال خرج