تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 82 متری / کم سن / سالن پرده خور

فروش واحد 82 متری / کم سن / سالن پرده خور

2 روز پیش در کوی فردوس

متراژ
82
ساخت
1396
قیمت کل
‏18,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏229,268,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⏸️مناسب ترین واحد برای خانواده

⏸️82 متر /2 خواب
⏸️طبقه 4

⏸️نور و نقشه بینظیر
⏸️سالن و 2 خواب پرده خور

✅پارکینگ. ✅انباری. ✅بالکن. ✅آسانسور

⏸️روبه نما زیر قیمت
⏸️نما و مشاعات بسیار شیک

⏸️دسترسی عالی به مترو و مراکز خرید
⏸️قابلیت دریافت وام فوری مسکن

✅قاسمی
✅املاک فراز غرب