تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد/86متری/خوش نقشه/نورگیر سرتاسری

فروش واحد/86متری/خوش نقشه/نورگیر سرتاسری

2 هفته پیش در زیتون کارمندی

متراژ
86
ساخت
1386
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,744,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
درود
▫️مشخصات ملک :
▪️ واحد فوق العاده تمیز نگهداری شده
▪️متراژ 86 متر
▪️سال ساخت 86
▪️طبقه 2
▪️تعداد طبقات 5
▫️امکانات ملک : ▪️پارکینگ(مشاع جایه مشخص) ▪️آسانسور ▪️انباری ▪️درب ضدسرقت ▪️تراس کاربردی ▪️جنس کف سرامیک ▪️کابینت ام دی اف ▪️نما سنگ فوق العاده شیک
✅ فایل های مشابه موجود است جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
⚜️مشاور و کارشناس ملکی شما زایری پور