تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 87 متر جهاد تک واحد

فروش واحد 87 متر جهاد تک واحد

2 هفته پیش در اردبیل

متراژ
87
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,448,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
با سلام

✅ فروش واحد واقع در میدان جهاد کوچه امین 6
✅ 87 متر
✅ طبقه 3 از 5 طبقه
✅ هر طبقه یک واحد
✅ سال ساخت 97
✅️ زیر قیمت منطقه
✅ تخفیف جزئی پای معامله برای خریدار محترم
✅فروش فقط بصورت نقدی

‍مشاور ملکی شما :مهندس رضائی

درصورت تمایل برای فروش ملک خود تماس بگیرید..

خرید ، فروش ، رهن ، اجاره
املاک مسکونی ،تجاری ، ادارای ، خدماتی ، صنعتی و کشاورزی در سطح اردبیل
املاک نوین چهارراه حافظ