تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش/ واحد 88 متری/ زمزم محدوده جهاد

فروش/ واحد 88 متری/ زمزم محدوده جهاد

2 هفته پیش در زهتابی

متراژ
88
ساخت
1403
قیمت کل
‏7,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا

فروش واحد 88 متری در زمزم محدوده جهاد

مجتمع 48 واحدی

نورگیر واحد بی نظیر

واحد فقط یک دیوار مشترک دارد

تر تمیز کلید نخورده

مجتمع بسیار تر تمیز

با راه پله و آسانسور جدا مجزا

فاصله تا مترو پیاده 3 دقیقه

مشاور شما باقری