ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 88 متری شیک،فروردین22
فروش واحد 88 متری شیک،فروردین22
1 هفته پیش در شهر جدید
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
88
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
23,863,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تأمین کننده آب گرم
پکیج
درود و احترام
اگر به دنبال یک واحد با طراحی خاص، متریال باکیفیت و نقشه ای بی نقص هستید، این گزینه دقیقاً همان است که می خواهید
✅ 95 متر 88 متر مفید زیربنا | دو خوابه | طبقه چهارم با آسانسور
✅ کاغذدیواری
✅کابینت mdf
✅ کمد دیواری های جادار و طراحی کاربردی
✅ تراس بزرگ با چشم انداز باز و نورگیری عالی
✅پکیج و رادیات
✅ دارای انباری اختصاصی
✅ دسترسی به مجتمع خرید و مدرسه
✔️«هلدینگ جاودان؛ جامع ترین و تخصصی ترین فایلینگ املاک گلبهار – از رویا تا کلید، همراه شما در مسیر سرمایه گذاری مطمئن.»
با احترام،
کارشناس ارشد در امور مسکونی
جناب صیادی
کارشناس ارشد در امور تجاری
مهندس فرجیان
و
مشاور شما دانیال بخشی
بین مهرگان 10 و 12 هلدینگ جاودان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت