تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 91 متری

فروش واحد 91 متری

1 ساعت پیش در فاز 7 مهستان

متراژ
91
ساخت
1403
قیمت کل
‏2,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,010,000 تومان
طبقه
2
باسلام وعرض ادب
سعید بغدادی هستم مشاورشما درامور خریدوفروش ملک

تمامی عکس ها واقعی و مربوط به خودملک میباشد تمامی واحدها کلید موجود

بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل هم هسیم خدمت شما عزیزان

قابلیت رهن تا350میلیون رهن کامل که از مبلغ کل کسر گردید
فول شیک
واحد بزرگ کلیدنخورده
دربهترین فاز شهرجدید
2خوابه
متراژ 91 متر
پارکینگ سندی مسقف
مشاعات تمیز
خوش نقشه و خوش چیدمان
نورگیر
ویودار بدون مشرف