تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 92 متر لوکس باغمیشه/نصر/الهیه

فروش واحد 92 متر لوکس باغمیشه/نصر/الهیه

3 روز پیش در تبریز

متراژ
92
ساخت
1400
قیمت کل
‏11,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,913,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4

✅️فروشنده جدی
✅️قابل واگذاری رهن به مبلغ900 میلیون

همسو با مدرن=زندگی مدرن

ملک های خود را جهت فروش و اجاره در اسرع وقت و کمترین زمان به مشاورین ما بسپارید

                  
>>>> جهت اطلاع از فایل های هم رده تماس بگیرید.