تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد / 94متر /منطقه 11

فروش واحد / 94متر /منطقه 11

4 روز پیش در زاهدان

متراژ
94
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,666,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خالق هستی ...
⚜⚜️⚜️خرید راحت و مطمئن ⚜️⚜
با
⚜️دپارتمان املاک آلتون ⚜️

........... مشخصات واحد ...............

✅ 94 متر✔️
✔️ طبقه پنجم ☑️
☑️✅
✅ 2 خواب✔️

☑️با متریال عالی و با کیفیت بینظیر✔️
✔️ درب اتاق ها،حمام،سرویس بهداشتی کیفیت عالی ✅
☑️ تحویل: 5 ماهه✔️
✅( قرارداد محضری ).و( ثبت سیستم )✔️
✅( تنظیم قرارداد).و ( جریمه بر تحویل و عملکرد دیرکرد واحد ).☑️✔️
✔️☑️برای مشتری واقعی تخفیف پای معامله✅
✅✔️ سازنده معتبر و بنام☑️
⭕⭕ واسه خاطر آسوده شما؛((نمونه و کیفیت کار های سازنده و همکار محترم در دسترس هست))⭕⭕
بازدید و اطلاعات بیشتر لطفاً هماهنگ کنید ...
مشاور: گرگیچ