تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 94متری/طبقه اول/صنایع پرکار/2خواب

فروش واحد 94متری/طبقه اول/صنایع پرکار/2خواب

22 ساعت پیش در لنگرود

متراژ
94
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,425,000 تومان
طبقه
1
انتخابی امن برای امروز، سرمایه ای ارزشمند برای فردا

کد: 1953
✅ متراژ: 94
✅ 2خواب
✅ سال ساخت 1404
✅ کف سرامیک
✅ کابینت
✅ کمد دیواری
✅ آیفون تصویری
✅ هود
✅ گاز رومیزی
✅ راه مشترک
✅ طبقه 1
✅طبقات 2و3 موجود هستن
✅انباری
✅ پارکینگ قید در سند
✅قابلیت جذب وام 880میلیونی
✅قابلیت رهن 1100
✅ دسترسی راحت
✅نورگیر

آدرس: لنگرود – صنایع پرکار

《به دلیل نوسانات قیمت استعلام گرفته شود》

《هرطبقه بسته به موقعیت افزایش قیمت دارد》

املاک پلاک؛ آرامش در خرید، اطمینان در انتخاب
با ما محدودیت ها را کنار بگذارید
مشاوره تخصصی رایگان در اختیار شماست ✅

«فایل های مشابه نیز در دسترس هستند؛ برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.»

لنگرود، خیابان مطهری، روبه روی کپورچیان، جنب آژانس خزر

خونت و با پلاک بگیر