تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 96 متری خاص/فول امکانات/نوساز تجهیز شده

فروش واحد 96 متری خاص/فول امکانات/نوساز تجهیز شده

4 روز پیش در شهریار

متراژ
96
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ دپارتمان املاک اسکان ⚜️

یک گزینه شیک و کم نظیر برای خریداران سخت پسند
متراژ : 96 متر خوش نقشه و خاص

✅طبقه سوم
✅ساختمان دو واحدی خلوت و آرام بدون دیوار مشترک
✅دو خواب بزرگ و دلباز نورگیر
✅پذیرایی با نورگیری فوق العاده و قابل چیدمان
✅واحد با سلیقه تجهیز شده برای خاص پسندان

قیمت اعلامی مالک: متری 120

دارای جای تخفیف مناسب پای معامله

ترکیب متراژ عالی ، دسترسی عالی به تمامی خدمات ، نور فوق العاده و ساختمان خلوت ، این واحد را به یک گزینه ارزنده و قابل توجه تبدیل کرده است.

برای هماهنکی بازدید حضوری و دریافت فایل های مشابه تماس بگیرید.

مشاور : سَرومِیلی