تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 99 متری

فروش واحد 99 متری

2 روز پیش در مهرشهر - فاز ۴

متراژ
99
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,949,000 تومان
موتورخانه
99متری لوکس
1 سال ساخت
لابی مجلل
لابی من
باشگاه ورزشی
2 خواب
1 خواب مستر
سرمایش گرمایش داکت
سند تک برگ
2تراس کاربردی
سازنده بنام منطقه 1
اهالی همه ذوج
واقع در بلوار امامزاده