تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد آپارتمان 124 متری، برسپهسالار

فروش واحد آپارتمان 124 متری، برسپهسالار

8 ساعت پیش در کوله پارچه

متراژ
124
ساخت
1404
قیمت کل
‏24,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏195,887,000 تومان
طبقه
4
نوساز کلیدنخورده
✅2خواب بزرگ بانور طبیعی
✅نور شمالی جنوبی
✅تخفیف جزئی به خریدار واقعی

جهت فروش ،معاوضه،مشارکت در ساخت و اجاره ملک خود به همین شماره پیامک ارسال کنید.در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس میگیرند.
املاک دیاکو
(این سرزمین طلاست)
شعبه یک :چهارراه سپهسالار ابتدای خیابان ارباب
مشاور شما :خانم مهندس خیری