تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد آپارتمان 93 متری

فروش واحد آپارتمان 93 متری

1 روز پیش در گلستان

متراژ
93
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,064,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⚪️دفتر املاک حسنی

⚫️فروش واحد آپارتمان
✔️آدرس: گلستان،فلکه دوم ،بهارستان سوم
✔️متراژ: 93 متر با انباری
✔️طبقه: پنجم
✔️تعداد خواب: دو
✔️تعداد واحد: 10
✔️موقعیت: روبه نما
✔️سال ساخت: 1398
✔️سند: دارد ، تک برگ
✔️آسانسور: دارد
✔️پارکینگ: ندارد
✔️انباری: دارد
✔️کابینت: هایگلاس
✔️کف: سرامیک
✔️سایر: کولرگازی،کمددیواری،گازرومیزی،هود،پکیج
✔️قیمت: پنج میلیارد و چهارصد میلیون تومان

⚪️دفتر املاک مرکزی حسنی