تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد آپارتمان روبرو درب گمرک

فروش واحد آپارتمان روبرو درب گمرک

1 هفته پیش در بوشهر

متراژ
130
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏16,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏128,846,000 تومان
طبقه
2
فروش ویژه واحد آپارتمان اداری روبروی درب گمرک
ساختمان دو واحدی ✅
هر طبقه یک واحد ✅
متراژ 130 متری ✅
دو خواب ✅
کمد دیواری و کابینت MDF ✅
دارای دو کولر اسپلیت ✅
سرویس ایرانی و فرنگی ✅
با تمام امکانات و تجهیزات ✅

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید مشاوره شما میرزایی هستم ✅