تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد آپارتمانی شهرک بعثت

فروش واحد آپارتمانی شهرک بعثت

2 روز پیش در اردبیل

متراژ
103
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,999,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,533,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅فروش واحد آپارتمانی شهرک بعثت
✅103 متر مفید
✅دو خواب
✅طبقه 3 از 3
✅تک واحدی
✅کف موکت
✅کابینت فلزی
✅پارکینگ
✅سند تک برگ

اعتماد شما بزرگترین سرمایه ماست

✔️مورد های مشابه موجود است

✔️ خرید و فروش،پیش فروش،مشارک در ساخت، رهن و اجاره

✔️گروه مشاورین املاک ایوان

مشاور شما:یزدانی