تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد آپارتمانی کلید نخورده

فروش واحد آپارتمانی کلید نخورده

2 هفته پیش در کتالم و سادات شهر

متراژ
126
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,476,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
داکت اسپلیت
واحد آپارتمانی به متراژ 126 متر کلیدنخورده
طبقه چهارم ،دارای ویو کوه و دریا
بصورت کف سرامیک ، دو خواب مستر
گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت
تراس با ویوی ابدی در هر دو جهت
انباری و پارکینگ اختصاصی
نزدیک خیابان اصلی و دریا و دسترسی راحت به مراکز خرید