تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد اداری 53 متری لوکیشن بی نظیر

فروش واحد اداری 53 متری لوکیشن بی نظیر

1 هفته پیش در تنکابن

متراژ
53
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,245,000 تومان
طبقه
1
⚜️فروش واحد اداری 53 متر بدون پرتی
⚜️پذیرایی بزرگ و قابل چیدمان
⚜️پکیج شوفاژ
⚜️طبقه اول
⚜️مناسب برای تمامی مشاغل اداری
⚜️دسترسی بی نظیر به مرکزیت شهر

✅ برای دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.

کارشناس امور ملکی : ابوالحسنی
________________________________________
⭕️فعالترین و بزرگترین مرکز اطلاعات ملکی باسابقه 35ساله

متخصص در خریدو فروش آپارتمان های لوکس و ویلاهای لاکچری و زمین های شهرکی
برند منطقه

⭕️ املاک بزرگ هلدینگ کاسپین