تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد اداری 62 متری در سپهر

فروش واحد اداری 62 متری در سپهر

11 ماه پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
10٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬967٬000 تومان
طبقه
2
⭕اگر دنبال خرید واحد اداری نقلی در لوکیشنی با دسترسی آسان و قوی در مرزداران هستید این مورد مناسب شماست ⬇️

✅ساختمان کاملا موقعیت اداری
✅62 متر با 2 اتاق
✅طبقه 2
✅بهترین لوکیشن مرزداران «سپهر»
✅فروشنده واقعی
✅کم واحد
♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️
❇️برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
❇️مشاور ملکی معتمد شما «خانم توحیدی»
8 9 2 2 7 0 4 - 3 3 9 0

املاک پارس