تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد اداری پزشکی کیان آباد

فروش واحد اداری پزشکی کیان آباد

2 هفته پیش در کیان آباد

متراژ
95
ساخت
1403
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,526,000 تومان
طبقه
3
⚜️حرفه ای ها ماندگارند⚜️

فروش واحد 95 متری فول دیزاین
دارای 2 اتاق مجزا
غرق نور
سالن بزرگ
مشاعات عالی
سازه ای بی نقص از سازنده ای بنام
مناسب دفاترحقوقی ،اداری،کلینیک های زیبایی و .....

⚜️عقد قرارداد توسط وکیل مجرب دادگستری

دپارتمان املاک ماندگار بین 2و3 شرقی کیان آباد