تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد اپارتمان 80 متر / والی

فروش واحد اپارتمان 80 متر / والی

2 هفته پیش در اردبیل

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام مالک زمین و آسمان ها

فروش واحد در والی
80 متر
دو خواب
خام
سه طبقه ی تک واحدی
هر سه طبقه موجود می باشد
سازنده به نام
خوش قیمت

مشاور شما : خانم گلرادی
کد 14

همراه همیشگی شما املاک جردن به مدیریت مهندس وحید پور ایرانی