تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد اکازیون

فروش واحد اکازیون

3 روز پیش در شهرک ابوذر

متراژ
130
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,615,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
فروش واحد 130متری دو خواب کلید نخورده به صورت خام دو مستر سر تا سر پنجره خور نبش کوچه خیابان اصلی 20متری عیسی بیگلو طبقه اول دو واحدی بدون پارکینگ . سازه بتنی با بهترین متریال به روز آسانسور ایتالیایی لمسی 12 نفره کولر دریچه آبی و گازی دارای آشپزخانه و مطبخ .سازه در حد مناطق بالای شهر . مناسب برای سخت پسندان بهترین فایل منطقه خیابان پهن و جای پارک عالی دسترسی عالی به تمام اماکن فروشگاه و...بازدید مساوی خرید فوری و زیر قیمت