تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد بر اصلی مهرگان 175متری

فروش واحد بر اصلی مهرگان 175متری

1 هفته پیش در مهرگان

متراژ
175
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,428,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ آپارتمان 175 متر، 3 خوابه
✨ نوساز 1404 و کلید نخورده
⏺️ طبقه 4 موجود است
⚙️ آسانسور
✔️ پارکینگ قید در سند + پارکینگ مهمان
➕ انباری
⏺️ دو بالکن (یکی با ویو)

⭐️ بر اصلی مهرگان
⚖️ قیمت ها طبق اعلام مالک:
⏺️
⏺️ طبقه 4: متری 300 / 15 میلیارد

برای دریافت جزئیات تکمیلی (سند، جهت واحد، تعداد سرویس ها و ریز امکانات داخلی) و هماهنگی بازدید حضوری، تماس بگیرید. ☎️

✨ یه بار ببینیدش، تفاوتش معلوم می شه.