تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد تجاری 85 متری بلوار معلم هشت دی بر اصلی

فروش واحد تجاری 85 متری بلوار معلم هشت دی بر اصلی

1 هفته پیش در معلم

متراژ
85
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,647,000 تومان
طبقه
3
# گروه املاک ثابت #
با سلام
85 متر دو خواب کاملا تجاری بر اصلی هشت دی نزدیک به میدان #
مستاجر تا ده ماه دارد با قیمت سیصد میلیون تومان ماهی ده میلیون تومان #
بیست واحد تجاری آسانسور انباری دارد #
زیر قیمت فروش فوری میباشد #
سند ساز میباشد پروانه موجود خلافی پرداخت نشده به صورت قولنامه ای به فروش میرسد #
شرایط سند گرفتن را دارد #
قیمت به صورت نسق گذاشته شده شرایط سرمایه گذاری بسیار مناسب میباشد #
آدرس دفتر : رشت بلوار معلم چهارراه ویلانج پشت شهرداری منطقه اول گروه املاک ثابت