تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش واحد تجاری در مرکز شهر داخل پاساژ

فروش واحد تجاری در مرکز شهر داخل پاساژ

2 هفته پیش در رودسر

متراژ
16
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏1,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,250,000 تومان
16مترمربع
دارای امتیار برق اختصاصی تلفن
امتیاز آب اشتراکی
دارای سیستم گرمایش و سرمایش
واقع در طبقه همکف پاساژ تجاری در مرکز شهر
موقعیتی مناسب و تکرار نشدنی جهت سرمایه گذاری با حداقل مبلغ
با قابلیت اجاره و رهن مغازه فوق
فروش نقدی و یا معاوضه با خودرو

گروه مهندسی ومشاورین املاک صدر

جهت مشاوره رایگان درساخت وخرید وفروش سریع املاک خود با ما درتماس باشید.

از دریافت پروانه ساخت تا تحویل کلید همراهتان هستیم.
دریافت سند جهت املاک فاقد سند

آدرس دفتر شهرک انصاری بلوار قائم
مهندس سعید بابایی