تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش واحد تجاری یا معاوضه

فروش واحد تجاری یا معاوضه

2 هفته پیش در شهرک بساط

متراژ
15
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,970,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏198,000,000 تومان
یک واحد ملک تجاری 15 متری
واقع در بلوار اصلی هشتگرد
روبروی اداره پست . پاساژ باران . طبقه دوم
دارای پله برقی و آسانسور
اسپیلت
سند تکمیل آماده انتقال
ملک قابلیت معاوضه دارد
فرصت مناسب برای سرمایه گذاری
مناسب برای صنف موبایل، کامپیوتر، الکترونیک