ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
فروش واحد تجاری50مترکوهک/منطقه22
فروش واحد تجاری50مترکوهک/منطقه22
1 هفته پیش در کوهک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
50
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
500,000,000 تومان
سلام درود
فروشنده واقعی واقعی
️کدآگهی 53
مغاره 50متری فلت
زیربرج مجلل درمنطقه22
موقیعت عالی
تخفیف پای قرارداد
دسترسی سریع مراکزخریدهایپروتره بار
دسترسی سریع به آزادراه هاواتوبانها
فاصله تامترو کمتراز5 دقیقه
برای اطلاعات بیشتر لطفاتماس بگیرید
متخصص خریدفروش رهن اجاره درمنطقه
زراعت پسند(سید)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت