ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد خام 125 متری/ 2 خواب مستر/ نورگیر جنوبی
فروش واحد خام 125 متری/ 2 خواب مستر/ نورگیر جنوبی
3 روز پیش در ابیوردی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
14,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
114,800,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️ می دانیم حاصل دسترنج خود را برای اِسکان آورده اید ، پس خود را مسئول میدانیم ✔️
واحد خام برای فروش 125 متر 2 خواب مستر چمران
❗در صورت خواستار دکوراسیون داخلی خانه شما خریدار محترم طبق سلیقه شما به صورت صفر تا صد انجام میشود❗
✅لوکیشن خوبِ چمران
✅ساختمان به طور کامل نوساز هست(ساخت 1404)
✅همه ی امکانات دارد
✅انباری 5 متری
✅دارای 3 ورودی پارکینگ
✅پنجره های قدی
✅خواب مستر
✅ سالن و اتاق ها غرق در نور طبیعی و حس زندگی
✅ موقعیت عالی ، محله ی آرام و در دسترس
✅ فضای اتاق ها از سالن جداست ، حفظ حریم و آرامش در هر بخش خانه
✅ اگر دنبال خانه ای هستی که با تو هماهنگ باشه و احساس آرامش متلق کنی ، این واحد منتظر دیدن تو است...
❗️جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید فقط تماس بگیرید دوستان❗️
✔️ کارشناس و مشاور ملکی شما : علی تشویقی ✔️
✔️ آدرس دفتر ما : قصرالدشت چهار راه عفیف آباد ، رو به روی بانک ملی ، املاک کوبه ✔️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت