تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد خوش قیمت و خوش موقعیت تختی 4

فروش واحد خوش قیمت و خوش موقعیت تختی 4

5 روز پیش در گرگان

متراژ
110
ساخت
1393
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,818,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
موقعیت مناسب در محدوده کوی تختی با دسترسی عالی

✨ واحدی خوش نقشه و مقرون به صرفه برای سکونت یا سرمایه گذاری

کد فایل: 048

مشخصات ملک:
▪️ 110 متر
▪️ 2 خواب
▪️ طبقه 4
▪️ سال ساخت 1393

شرایط فروش:
▪️ قیمت هر متر: 61 میلیون تومان
▪️ قیمت کل: 6 میلیارد و 800 میلیون تومان

گزینه ای عالی برای خریداران با بودجه مناسب
فرصت خرید در یکی از مناطق پرتقاضای گرگان

املاک غفاری
گرگان | روبه روی صیاد 34 و 36
✨ «با املاک غفاری، انتخاب فقط یه خانه نیست… انتخاب آرامش و اعتبارِ زندگیه»