تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد خوش نقشه ، نیمه فول

فروش واحد خوش نقشه ، نیمه فول

1 روز پیش در دورود

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏5,580,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,727,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
__________گروه مشاورین املاک آرِن____________

✔ واحد 110 متری نیمه فول
✔سالنی کاملا مستطیل غرق در نور آفتاب
✔اشپزخانه ای با فضای طراحی دیزاین دلخواه شما
✔دارای دو خواب بزرگ و مک خواب مستر با جای کمد دیواری
✔ملک با دسترسی آسان و قابلیت رهن مستاجر تا مبلغ 750 تومان

___________ آرِن ، زندگی اغاز میشود ___________

کزازی هستم کارشناس و مشاور امور ملکی شما