تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد در برج هوشمند

فروش واحد در برج هوشمند

4 روز پیش در معالی‌آباد

متراژ
195
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏184,615,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هلدینگ آرتا
(توجه کنید قیمت بدون احتساب متراژ پارکینگ و انباری می باشد )
فروش یک واحد آپارتمان
در یکی از هوشمند تریم برج های شیراز
195 متر مفید واحد
3 خواب
هر 3 خواب مستر
تکمیل(کابینت و شیرآلات و نورپردازی)
هر طبقه 2 واحد
سرمایش و گرمایش چیلر
مشاعات آبی (استخر و سونا و جکوزی)
2 لاین آسانسور
ورودی به صورت آب نما
برج بصورت هوشمند می باشد
(توجه بفرمایید قیمت اعلامی بدون احتساب متراژ پارکینگ و انباری می باشد)
توضیحات بیشتر
حضوری
با تشکر