تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد در شهرک آزادی

فروش واحد در شهرک آزادی

16 ساعت پیش در اردبیل

متراژ
213
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,845,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️ با متراژی بالا
✅213 متر مفید
✅️ طبقه 5از8
✅️ 3 خوابه
✅️ نوساز
✅️ فول امکانات
✅️ در بهترین منطقه شهر
✅️ هرطبقه یک واحد
✅ مشاور تسکینی
✅️ املاک آرش ✅️