تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد دوخواب 109 متری اصلی فروردین

فروش واحد دوخواب 109 متری اصلی فروردین

1 هفته پیش در کوی سعدی

متراژ
109
ساخت
1385
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,082,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و درود
فروش یک واحد مسکونی در اصلی فروردین
109 متر
طبقه 3 جلو
5 طبقه کلا 10واحدی
عکس ها مربوط به خوده ملک میباشد
نیاز به توضیح خاصی نداره دوستان واحد به قیمت با بهترین موقعیت دسترسی
برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
مشاورین املاک گرامی لطفا تماس نگیرید
با تشکر