ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد راه جدا 80 متری دو خواب فول بازسازی
فروش واحد راه جدا 80 متری دو خواب فول بازسازی
10 ماه پیش در آستانه اشرفیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬826٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬325٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
بدون بالاسری
80 متر
2 خواب
سرویس بهداشتی و حمام جدا از هم
از هر دوطرف ساختمان پنجره نور گیر وباد گیر
واحد با روشنایی کامل از هر دو طرف
تخفیف برای خریدار محترم با افتخار لحاظ میگردد.
برای بازدید ملک مورد نظر در خدمتتون هستم.
برای اطلاعات بیشتر لطفا با من تماس بگیرید.
آدرس دفتر: آستانه اشرفیه بلوار معین خیابان جهاد
جنب اداره ثبت احوال.
مدیریت دفتر: سید حمید حسینی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس دیپلمات
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت