تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد ساحلی نقلی / 75 متر / طبقه 3 /لیدو

فروش واحد ساحلی نقلی / 75 متر / طبقه 3 /لیدو

1 سال پیش در رامسر

متراژ
75
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
3٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬733٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
75 متر
بلوار باهنر ( ساحل لیدو )
فاصله تا ساحل پیاده 3 دقیقه
لوکیشن عالی
قیمت مناسب

*********************************************
⚜ مشاور املاک شعبانیان ⚜

#خرید

#فروش

#رهن

#ساحلی

#کوهپایه