ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش واحد سه خواب مجتمع نگین لاهیجان
1 هفته پیش در شهرک جانبازان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
117
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
59,829,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅✅فروش واحد سه خواب در میدان هدایت مجتمع نگین لاهیجان
✅✅متراژ: 117متر
✅✅طبقه اول و 12 سال ساخت
✅✅ساختمان 5 طبقه 10 واحدی
✅✅فول امکانات با اسانسور و انباری
✅✅ قابلیت رهن تا مبلغ 1میلیارد 200
✅✅قیمت: 7میلیارد تومان
محبی
✅✅آدرس دفتر: لاهیجان- سوستان بالا _ بعد از کوهپایه 22 _ نبش کوچه شهید خانی
✅✅در و فروش تخصصی زمین و ویلای روستایی پیمانکاری..اخذ انواع مجوز های اداری
✅✅جهت دیدن سایر موارد با فیلم و عکس با ارسال یک پیام کوتاه و عضویت در کانال پیام رسان ایتا مطلع خواهید شد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت