تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد سه خوابه 132 متری کلید اول الهیه جنوبی

فروش واحد سه خوابه 132 متری کلید اول الهیه جنوبی

2 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
132
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,848,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
6
فروش واحد سه خواب 132 متری
مدرسه _ نانوایی _ میوه فروشی و ......
دارای 700 میلیون وام بانکی که از مبلغ کل کسر می شود
مالک منعطف و قیمت قابل مذاکره هست و جای تخفیف دارد
فایل های مشابه موجود است
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
املاک سما