تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد سه خوابه در شیراز

فروش واحد سه خوابه در شیراز

3 روز پیش در شاه قلی بیگی

متراژ
175
ساخت
1405
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,714,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحد سه خوابه در خیابان باهنر جنوبی
175 متری نوساز
لوکیشن بی نظیر تک واحدی
سالن و اشپزخونه دلباز و بزرگ
تصاویر واحد موجود هست پیام دهید
عدم همکاری با املاک محترم