تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد طبقات بالا تیپ A(اتاق کنار هم) جنوبی

فروش واحد طبقات بالا تیپ A(اتاق کنار هم) جنوبی

1 هفته پیش در شهرک خرازی

متراژ
108
ساخت
1401
قیمت کل
‏14,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,407,000 تومان
طبقه
24
وضعیت واحد
بازسازی نشده
شهرک خرازی بهترین و لوکس ترین شهرک منطقه 22 دارای تمامی امکانات رفاهی (مدرسه درمانگاه ، مجموعه ورزشی ، هایپر و مراکز تجاری و . . . .)

108متر در بهترین بلوک رزمنده
واحد جنوبی و دوخواب
طبقه 23
لابی هتلینگ
4لاین آسانسور هیوندای
سالن اجتماعات
سالن کودک
سالن ورزش
لابی من 24 ساعته
مشاعات فول سنگ متریال درجه 1
پارکینگ و انباری✔️

✅ بهترین واحد های خرازی را از ما بخواهید
✅ با ما با حذف دلال مستقیم از مالک خرید کنید

جهت بازدید و توضیحات بیشتر فقط فقط تماس بگیرید