تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد فاز 7. 95 متری/ با پارکینگ مسقف

فروش واحد فاز 7. 95 متری/ با پارکینگ مسقف

3 روز پیش در فاز 7

متراژ
95
ساخت
1400
قیمت کل
‏700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,368,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام خداوند ⚜️

✴️✴️فرصت طلایی واسه سرمایه گذاری ✴️✴️

✴️واحدهای نزدیک تحویل واسه سکونت ✴️

✴️سازه تمام بتن و مستحکم ✴️

خوش نقشه و با پارکینگ مسقف و انباری سندی

✅️360 میلیون از اقساط مالک واریز کرده ✅️

✅️95 متری مفید خوش نقشه
✅️2 خواب بزرگ استاندارد
✅️4 طبقه 4 واحدی کم جمعیت
✅️محوطه سازی و مشاعات تمیز
✅️شهرسازی مدرن و بروز

✳️مدارک کامل و قانونی و قابل استعلام ✳️

سوالی داشتین تماس بگیرید مشاور رایگان هست

☎️مشاور شما ضَربی زاده ☎️