ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد فول 125 متری کارشناسان شهرک اداری
فروش واحد فول 125 متری کارشناسان شهرک اداری
1 هفته پیش در اردبیل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1389
قیمت کل
78,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
631,200,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨ فروش آپارتمان فول امکانات کارشناسان بر خیابان 16 متری ✨
فرصت عالی برای سکونت یا سرمایه گذاری مطمئن
مشخصات ملک:
✨ متراژ بنا: 125 مترمربع
✨ تعداد اتاق: 2 خواب ️️مستردار
✨ طبقه: 1 از 4
✨ تعداد واحد در طبقه: یک واحد
✨ تعداد کل واحدها: 4 واحد
✨ سال ساخت: 1390
ویژگی های ملک:
✨ فول امکانات
✨نمای ساختمان: سنگ
✨ مشاعات: آسانسور
✨ تاسیسات سرمایشی و گرمایشی: پکیج و رادیاتور ♨️ وشومینه
✨مدیر:مهندس مهدی طوماری
✍️آکو، از ایده تا اجرا، سرمایه گذاری تا سکونت
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت