ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد قاضی اباد خیابان دهم/95متر
فروش واحد قاضی اباد خیابان دهم/95متر
1 هفته پیش در خرم آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
74,736,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اگه دنبال یه خرید مطمئن و نوساز هستی، این واحد رو از دست نده!
این واحد 95 متری نوساز، الان تو بهترین بازه قیمتی خودش قرار گرفته ⚠️
زمان تحویل: سرعت کار بسیار بالا 10 ماهه
مناسب برای هم سرمایه گذاری، هم خانه اولی ها
✅️95متر خوش نقشه
✅️ وضعیت پروژه:سفید کاری نما کاری
✅️روبه نما ویو و نورگیری فوق العاده
✅️طبقه 4، ساختمان کم واحد (6 طبقه2واحدی) – دنج و آروم
✅️2 خواب استاندارد
✅️آسانسور، پارکینگ، انباری، بالکن
✅️ کف سرامیک، واحد خام (هرجور دوست داری دیزاینش می کنی)
✅️سازنده معتبر و خوش سلیقه
200 میلیون تومان هم موقع تحویل، بابت کلید و سند از مبلغ کل کسر میشه؛ یعنی عملاً خریدت سبک تر درمیاد ✅
برای قیمت دقیق، شرایط پرداخت و بازدید، فقط کافیه تماس بگیری:
مشاور اختصاصی شما: ارسلان حیدری
مراجعه حضوری:
میدان کیو – بلوار ولیعصر – ما بین بانک صادرات و سی متری پژوهنده
املاک روشا آداک | بزرگترین املاک خرم آباد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت