تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد لوکس/ شهرک آزادی

فروش واحد لوکس/ شهرک آزادی

7 ساعت پیش در اردبیل

متراژ
161
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏149,068,000 تومان
طبقه
3
⚜️ املاک خانه سبز آزادی ⚜️

با سلام
فروش واحد فول امکانات و لوکس در تاپ لوکیشن آزادی

متراژ مفید 161 متر
سه خواب مستر دار
طبقه 3 از 6
سال ساخت 1402
نما رومی پرکار
کابینت و کمد دیواری ممبران
سقف کناف و نورپردازی شده
دیوار گچ بری و کتیبه کاری شده
کف پارکت
پارکینگ اختصاصی

برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور: مرتضوی