تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مدرن و شیک 87متری نوساز قلب شهر کیاشهر

فروش واحد مدرن و شیک 87متری نوساز قلب شهر کیاشهر

1 روز پیش در کیاشهر

متراژ
87
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,712,000 تومان
طبقه
2
⚪بهترین ها را از ما بخواهید⚪
واحد فول با کابینت پکیج و کمد دیواری و فرنگی تحویل میشود

فروش آپارتمان نوساز :
نما مدرن سنگ
به متراژ 87متر مربع، دارای دو خواب، ساخت 1404، جنس کف سرامیک، طبقه دوم، دارای بالکن، پارکینگ بدون مزاحم ، آسانسور، انباری، درب پارکینگ ریموتی، درب واحد ضدسرقت، گرمایش پکیج و شوفاژ، پنجره های دوجداره UPVC، شیرآلات اهرمی ، هود،روشویی تو کار سنگی، سینک دوقلو ، گاز رو میزی ، کابینت و کمد دیواری MDF ، آیفون تصویری ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، واقع در مرکز شهر ،
800میلیون پای سند
900میلیون رهن
30 دقیقه تا لاهیجان
20 دقیقه تا انزلی
1 ساعت تا رشت

✅مشاوره رایگان✅

☑️برای خرید امن ملک با شرایط استثنایی چند ماهه با من تماس بگیر، ملک مدنظرت پیش منه✌️
☑️برای دیدن فایل های مشابه این آگهی و ملک های مناسب خودت با من تماس بگیر، ضرر نمیکنی
☑️برای فروش و معاوضه ملک و زمین خودتون هم میتونید روی من حساب کنید، چه در بندرکیاشهر باشه یا هرجای دیگه کشور

مدیر فروش : حامی

املاک حامین

⚜️املاک حامین ، حامی و امین شما در سرمایه گذاری موفق⚜️