تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مسکونی 106 متر

فروش واحد مسکونی 106 متر

15 ساعت پیش در سهند

متراژ
106
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان واقع در فاز 1 محله3 سهند
مجتمع شهریار
106متر
طبقه4
هرطبقه4واحد
پارکینگ و انباری دارد
دو خواب تخت خور
کف پارکت
کمد دیواری
کابینت های گلاس
نورگیری عالی
دونبش
دسترسی راحت به مراکز خرید و حمل و نقل کنار پاساژ