تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مسکونی / 118 متر / گرمدره جنوبی

فروش واحد مسکونی / 118 متر / گرمدره جنوبی

2 هفته پیش در گرمدره

متراژ
118
ساخت
1401
قیمت کل
‏8,496,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک بزرگ اکسیر

______________________________________

118 متر 2 خواب

خوش نقشه ، نور عالی

پذیرایی پرده خور

پلان بدون 1 سانت پرتی

2 خواب دارای کمد دیواری

مناسب سخت پسندان

فول امکانات ، پارکینگ ، انباری و آسانسور

قابلیت رهن : 1 میلیارد تومان

سند تک برگ آماده انتقال

______________________________________

گروه ساختمانی ، مهندسی و مشاورین املاک اکسیر با مدیریت : مهندسی کریمی و خدمتی