تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مسکونی ابتدای شهرک دانشگاه

فروش واحد مسکونی ابتدای شهرک دانشگاه

1 روز پیش در شهرک دانشگاه

متراژ
131
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,358,000 تومان
طبقه
5
مشاور املاک دهدارنسب کد رسمی1391 کلانشهر اهواز مرکز معاملات فروش،پیش فروش،تهاتر و در منطقه شهرک دانشگاه
فروش 1واحد آپارتمان مسکونی از مجتمع15واحدی،سال ساخت1400
131متری،3خوابه،طبقه پنج،مالک ساکن و تخلیه توافقی
آدرس ملک:ابتدای شهرک دانشگاه
امکانات:
پارکینگ سندی
مخزن ذخیره آب،درب ورودی ضد سرقت،دیوارها کامل کاغذ دیواری ضد آب،کابینت ها mdf,هود، 2 اتاق کمد دیواری،پمپ آب،کف کامل سرامیک
مبلغ فروش: 8/300میلیارد تومان
امکان دریافت وام مسکن:1/280میلیارد تومان
امکان دادن رهن کامل:1 میلیارد تومان
️مشاور؛جعفری
برای اطلاع از فایلهای دیگر لطفا تماس بگیرید در خدمتم☺️
آدرس دفتر مشاور املاک دهدارنسب:شهرک دانشگاه 18متری.نبش خیابان52دانشجو