تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مسکونی دانش 17

فروش واحد مسکونی دانش 17

12 ساعت پیش در ساری

متراژ
123
ساخت
1405
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,878,000 تومان
طبقه
8
فروش واحد مسکونی
خیابان دانش 17
8طبقه،16 واحد
طبقه 8
123 متر،2خواب
صفر و خشک
آسانسور انباری پارکینگ
سال ساخت: 1405

برای بازدید ملک تماس بگیرید
مشاورین ملک من