تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد نقلی در خرمشهر با قیمت مناسب

فروش واحد نقلی در خرمشهر با قیمت مناسب

1 هفته پیش در شقایق

متراژ
68
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
✨️آپارتمان 68 متری خوش نقشه✨️

✅️ آپارتمان 68 متری در خرمشهر لاهیجان
✅️ دارای 1 خواب بزرگ کمد دیواری شده
✅️ 4 طبقه 8 واحد طبقه 2
✅️ دارای انباری و تراس
✅️ دارای اسپیلت و پکیج
✅️ در محیطی آرام و لوکیشن مناسب
✅️ آشپزخانه مناسب و پر کابینت
✅️ انشعابات همه جدا
✅️ 8 سال ساخت
❌️پیشنهاد عالی برای خرید❌️

❌️من《 محمد علیپور 》هستم مشاور مورد اعتماد شما در حوزه املاک در شهر زیبای لاهیجان ❌️

آدرس دفتر جهت قرار حضوری:
لاهیجان _ خیابان خرمشهر _ بعد از خرمشهر 11_
املاک و دپارتمان پیشنهاد